Eyes on the 60s a jeden farebný experiment

23:10 Aura Beauty 8 Comments

Jarné počasie prebúdza chuť človeka po farbách - veľmi sa z toho teším, a práve na jar sa mi aj ozýva najviac ľudí, ktorí chcú poznať svoju farebnosť a trúfnuť si na niečo nové, na viac farieb a nových kombinácií do šatníka.
Farby sa žiadajú aj v líčení, jesenným a zimným typom vo všeobecnosti pristanú viac neutrálne a zemité tóny líčenia, ale aj tu je vždy priestor na na malý farebný akcent.
Rozhodla som sa konečne pre novú veselú farebnú paletku - mala som vyhliadnutých viacero, od MUR, SleekZoevy ... ale vyhrala len jedna :)

Eyes on the 60s

Pôvodne som chcela Eyes on the 80s ale 60s paletka ma presvedčila väčšou farebnou variabilitou - obsahuje totiž neutrálne aj farebné; pastelové i tmavé, žiarivé i tlmené odtiene rôznej farebnej teploty. Skvele ju využijem na líčenia iných. Taktiež bielu aj čiernu, béžovú i odtiene hnedej. Čo sa týka konzistencie tiene sú taktiež rôzne - matné, saténové i s trblietkami. Ešte pred kúpou som pozrela swatche a recenzie a jej solídna pigmentácia vzhľadom k cene ma zaujala. Teda z mojej strany nebolo už žiadne váhanie.


Paletku som zakúpila v eshope bhcosmetics.sk v akcii za 9,98 EUR, čo je super cena. Dodanie bolo rýchle a bezproblémové a o dva pracovné dni som už túto krásnu paletku mala doma. Jej dizajn sa mi páči, (mám rada levanduľovú farbu ;), je papierová bez zrkadielka, na veku sú tri perforované kruhy. Mínusom je nepraktická fólia pripevnená na bok paletky, ktorú treba dávať vždy nabok, preto som ju odstrihla a klasicky ju zakladám ako je to v ostatných paletkách.

Pigmentácia je priemerná až vyššia (u svetlých tieňov je troška slabšia a sú prášivejšie, biely tieň nie je najideálnejší, práši a obsahuje trblietky). Žiarivé farebné a matné tmavšie tiene sú však veľmi dobre pigmentované (najviac 4, 12, 16, 17, 18, 25, 28, 30). Úplne ma uchvátil sýty cyklámenový tieň (16) a matný smaragdový (28). Čierny tieň je skôr taký antracit, teda nie je to úplná čierna ale mne to nevadí, keďže lepší čierny tieň mám v inej paletke a čiernu až tak bežne nepreferujem - skôr na výraznom a fotolíčení.

A tu je prehľad všetkých odtieňov:

Na záver môj farebný experiment vytvorený touto paletkou:

Vlastníte nejakú farebnú paletku? Alebo preferujete iba tie neutrálne?

8 komentárov:

 1. To je uzasne! Chci 7, 16, 17 a mnoho dalsich :-) Dokonala paletka hlavne tou pigmentaci.
  Liceni je super. Moc se ti to povedlo.

  OdpovedaťOdstrániť
 2. paletka je nielen krásne, ale i ty si ju krásne odprezentovala (lichotí mi améliovský hrnček na fotke ;)) a rovnako sa teším novým detailným obrázkom líčenia, je to vydarený experiment!
  farebnú paletku by som rada mala, ale to by som sa prv musela naučiť používať ju jemne tak, aby to ladilo s mojimi hnedými očami. na iných ľuďoch sa mi zvykne farebné líčenie páčiť :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Vypadá to moc hezky a líbí se mi i design té paletky. Hned bych si ji koupila. Bohužel mi ale barevné stíny nesluší:-(

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Krásne líčenie a vydarené fotky. Chválim, je to ozaj super.

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ani neviem, čo je krajšie - paletka, fotky, či to líčenie. Každopádne, farbami nabitý príspevok potešil :)

  OdpovedaťOdstrániť